Necromunda: Hired Gun – pierwszy zwiastun oraz data premiery nowego FPS-a!

Necromunda: Hired Gun – pierwszy zwiastun oraz data premiery nowego FPS-a!

21/03/2021 przez Bartosz Kęprowski

Studio Focus Home Interactive opublikowało niedawno pierwszą zapowiedź nowego FPS-a osadzonego w popularnym i lubianym uniwersum, a mowa tutaj o Warhammer 40,000.

Necromunda: Hired Gun to pierwszoosobowa, dynamiczna strzelanka, która zadebiutuje na sklepowych półkach już 1 czerwca bieżącego roku. Co powiedziecie na taką wystrzałową niespodziankę z okazji Dnia Dziecka? Omawiana produkcji będzie dostępna dla posiadaczy komputerów osobistych, a także konsol poprzedniej (PlayStation 4, Xbox One) oraz nowej generacji (PlayStation 5, Xbox Series X/S).

Warto tutaj dodać, że gra jest już dostępna na platformie Steam. Można ją zakupić w przedsprzedaży za niecałe 111 złotych. Jest to cena promocyjna, która po premierze omawianej produkcji wzrośnie o niecałe 20 złotych. Co ważne, Necromunda: Hired Gun otrzyma polską wersję językową z napisami. 

Fabuła produkcji skupi się na przedstawieniu losów najemnika do wynajęcia. Bohater, pracujący w towarzystwie cybernetycznie zmodyfikowanego czworonoga, podejmować będzie się wszelkich niebezpiecznych zleceń.

Autor: Bartosz Kęprowski
Ilustracja wprowadzenia: Focus Home Interactive