Need For Speed Payback

Need For Speed Payback

02/06/2017 przez Wojciech Graf
Ghost Games™, studio należące do Electronic Arts, prezentuje Need for Speed Payback. To najnowsza spektakularna odsłona popularnej serii gier wyścigowych, która 10 listopada trafi do sklepów na całym świecie. Weź udział w przygodzie wypełnionej emocjonującymi misjami, pojedynkami samochodowymi o wysoką stawkę, oszałamiającymi pościgami policyjnymi i niewiarygodnymi sekwencjami akcji.
NFS_Payback_reveal_01
„Need for Speed powróci w tym roku i będzie stanowić niespodziankę dla fanów wyścigów” – mówi producent wykonawczy Marcus Nilsson. „Nie omieszkamy dostarczyć im wszystkiego, co kochają w tej serii – niezrównanych możliwości modyfikacji, imponującej kolekcji samochodów, emocjonujących wyścigów i gonitw w otwartym świecie – ale w Need for Speed Payback wzbogaciliśmy te elementy o zupełnie nową efektowną zawartość. Przedstawiamy nasze spojrzenie na współczesne gry wyścigowe: interesującą opowieść, różne postacie, w które można się wcielić, zróżnicowane misje i trzymające w napięciu wydarzenia”.

Akcja gry toczy się w półświatku Fortune Valley. Trójka wyjątkowych bohaterów ponownie łączy siły, by zemścić się na Familii, podstępnym kartelu rządzącym kasynami, przestępczym podziemiem i skorumpowanymi glinami w mieście. Dzięki rozbudowanemu systemowi modyfikacji będzie można stworzyć swoją wymarzoną brykę lub spędzić wiele godzin, przeistaczając porzucony wrak w supersamochód. Co więcej, gracze będą mieć okazję na dobre sprawdzić swoje auta, obstawiając własne umiejętności, a następnie pomnożyć wygrane lub stracić wszystko.
Gra Need for Speed Payback ukaże się w pełnej polskiej wersji językowej 10 listopada 2017 r. na PC, PlayStation 4 oraz Xbox One.

Gracze mogą uzyskać wczesny dostęp do gry, począwszy od 7 listopada, wybierając Edycję Deluxe Need for Speed Paybacklub testując wersję próbną za pośrednictwem usług EA Access i Origin Access już 2 listopada.

Baner Netflix
NFS_Payback_reveal_05
Oferta przedpremierowa i Edycja Deluxe

Fani, którzy zamówią grę w przedsprzedaży, otrzymają Platynową Paczkę Samochodów, która zawiera pięć podrasowanych kultowych aut z dymem z opon „Platinum Blue”. Paczka samochodów zawiera:

• Nissana 350Z 2008
• Chevroleta Camaro SS 1967
• Dodge’a Chargera R/T 1969
• Forda F-150 Raptora 2016
• Volkswagena Golfa GTI Clubsport 2016

Gracze, którzy chcą zdobyć przewagę nad rywalami, mogą skorzystać z Need for Speed Payback Edycji Deluxe, która zapewnia do trzech dni wczesnego dostępu do pełnej gry oraz do wyjątkowych elementów personalizacji, takich jak tablica rejestracyjna i kolor nitro Edycji Deluxe, zniżek w grze, premii do reputacji, całej zawartości Platynowej Paczki Samochodów i wielu innych elementów.