Nowa drużyna na polskiej scenie CS:GO?

Nowa drużyna na polskiej scenie CS:GO?

08/01/2019 przez Sebastian Olczyk

Neo wraca do gry!

Wygląda na to, że polska scena CS:GO powiększy się o kolejną drużynę. I to z nie byle jakimi zawodnikami w składzie. Pod koniec grudnia swoją wieloletnią przygodę z Virtus.Pro zakończyli Filip „neo” Kubski, Jarosław „paszaBiceps” Jarząbkowski, a także przebywający tylko kilka miesięcy w rosyjskiej organizacji Piotr „Morelz” Taterka. O ile paszaBiceps planuje dłuższą przerwę od poważnego grania i raczej zostanie pełnoetatowym streamerem, o tyle NEO i Morelz na długo nie rozstali się z graniem. Dużo mówiło się o tym, że Filip będzie chciał zbudować nowy zespół.

Na pierwsze kroki postawione w kierunku nowej drużyny nie musieliśmy długo czekać. Dzisiaj rozpoczynają się pierwsze kwalifikacje do turnieju LOOT.BET HotShot Serises, w który między innymi będziemy mogli zobaczyć drużynę o nazwie 2k19PL, a w jej składzie właśnie m. in. dwóch byłych graczy Virtus.Pro. Oprócz NEO i Morelza w skład drużyny 2k19PL wchodzi dwóch byłych graczy X-Kom Team – Krzysztof „stark” Lewandrowski oraz Wiktor „Mynio” Kruk, a także znany z gry na międzynarodowej scenie Paweł „Innocent” Mocek.

W kwalifikacjach zobaczymy też inne polskie ekipy, m. in. CODEWISE Unicorns, Dr Pepper Team czy MIKSTURA. Start kwalifikacji przewidziany jest na godzinę 16:00.

Skład 2k19PL :

Filip „NEO” Kubski
Piotr „Morelz” Taterka
Krzysztof „stark” Lewandrowski
Wiktor „Mynio” Kruk
Paweł „Innocent” Mocek

Źródło zdjęć: google grafika