Nowa francuska drużyna z Shoxem na czele

KTO DOŁĄCZY DO NOWEGO SKŁADU?

Od jakiegoś czasu krążą plotki na temat nowej francuskiej drużyny, której liderem miałby być Richard „Shox” Papillon. Zawodnik ten miał dobrać sobie pozostałych kompanów do wspólnej gry, jednak do dziś nie wiadomo na kogo się zdecydował.
Serwis Flickshot.fr dotarł do informacji, że jednym z zawodników drużyny Shoxa miałby być  Alexandre „Bodyy”. Obaj zawodnicy znają się bardzo dobrze. Grali razem przez dwa lata dla G2 Esports. Z pierwotnych informacji wiemy, że ostatnie miejsce w składzie miał zająć Nathan „NBK-” Schmitt, jednak ta decyzja nie przypadła do gusty reszcie grupy.

CSGO_Update3

PLANY NA PRZYSZŁOŚĆ DRUŻYNY

Obecnie w planach jest wrześniowy major, dlatego obecność Bodyy’ego jest tutaj bardzo kluczowa.  Podczas ELEAGUE Major Boston 2018 Shox, KennyS i właśnie Bodyy dotarli do ćwierćfinału. Gdyby umieścić ich z powrotem w takim składzie, mogli by rokować na ogromną szansę na FACEIT Major London 2018.  jednak wiele do życzenia zostawia jeszce kwestai organizacyjna drużyny. Mają odbyć się rozmowy z G2, ale nic nie jest jeszcze pewne.

Prawdopodobnie nowy skład Shoxa będzie prezentować się następująco:

  • Richard „shox” Papillon
  • Kévin „Ex6TenZ” Droolans
  • Kenny „kennyS” Schrub
  • Edouard „SmithZz” Dubourdeaux
  • Alexandre „bodyy” Pianaro

Dorota Palka

Hej, jestem Doroszek. Interesuję się grami, modą alternatywną oraz od niedawna poważniej zajmuję się cosplayem. Czasem również bawię się modelingiem i rysuję. Po więcej, zapraszam Cie serdecznie na mój fanpage.