Nowa marka od EA na horyzoncie?!

Nowa marka od EA na horyzoncie?!

09/07/2018 przez Bartosz Kęprowski

Nikogo nie powinno dziwić, że EA składa się z różnych podlegających mu studiów. Jednym z nich jest EA Motive. Jak do tej pory rzeczony oddział EA może się poszczycić m.in. skrojeniem kampanii fabularnej dla pojedynczego gracza na potrzeby gry Star Wars Battlefront. Tak więc EA Motive pracuje już od jakiegoś czasu nad dużym projektem. Według krążących po sieci doniesień, powstające dzieło będzie dynamiczną grą akcji. O powyższym przedsięwzięciu wiadomo już oficjalnie od kilku tygodni. Jednakże aż do dzisiaj trzymano w tajemnicy fakt, iż trzy osoby z EA Motive zdecydowało się stworzyć w tym samym czasie jeszcze jedną, acz znacznie mniejszą, grę.

Warto tutaj dodać, że projekt bardzo szybko zdobył uznanie i przychylność reszty zespołu, co zaowocowało dołączeniem do niego kolejnych osób. Podobno powstające dzieło budzi wielkie nadzieje w członkach całego EA Motive, które postanowiło skupić na nim znacznie większą uwagę i dać mu należne wsparcie.

Baner Netflix

Co to oznacza dla graczy? Otóż sympatycy elektronicznej rozrywki dostaną w swoje ręce prawdopodobnie zupełnie nową markę. Poza tym wspieranie przez EA niezależnych przedsięwzięć indywidualnych projektantów powinno nas niewątpliwie cieszyć. Niestety obecnie to jedyne informacje o powstającym dziele.

Należy też wspomnieć, że za EA Motive odpowiada Jade Raymond. Tą panią powinniście doskonale kojarzyć. Dlaczego?  Otóż kobieta odeszła jakiś czas temu od Ubisoftu, dla którego stworzyła dochodową serię Assassin’s Creed oraz Watch Dogs. Zatem jej kolejny projekt, realizowany tym razem w barwach EA, niewątpliwe wzbudza ogromne zainteresowanie.

Ilustracja wprowadzenia – Electronic Arts