Nowa wodoodporna klawiatura K68 firmy CORSAIR !

01/06/2017 przez

Na rynku pojawiła się nowa klawiatura mechaniczna od firmy Corsair – K68.

Corsair K68 to pełnowymiarowa klawiatura wykorzystująca mechaniczne przełączniki Cherry MX Red. Użytkownik tej klawiatury ma dostęp do sekcji numerycznej oraz przycisków multimedialnych znajdujących się nad klawiaturą numeryczną. W zestawie znajdziemy też odpinaną podkładkę na nadgarstki. Stopień ochrony przez wodą i pyłem to w tym przypadku tylko IP32, a więc jest on raczej dość niewielki, dla porównania poziomów „IP” Jest 69

Jak na klawiaturę dla graczy przystało, sprzęt oferuje typowe funkcje i rozwiązania, jak jej potomek K63, posiada choćby pełny anti-ghosting, n-key rollover i blokadę klawisza Windows. Dzięki dołączonemu oprogramowaniu Corsair Utility Engine użytkownik może dowolnie tworzyć i przypisywać do klawiszy własne funkcje. Mamy też możliwość sterowania jasnością podświetlenia. Poziomów są 4, 1-3 są to poziomy jasności a 4-ty poziom jest to oświetlenie „mrugające” kiedy lubimy gdy nasz sprzęt po prostu błyszczy.

sfrn26ub6Ru9pQrWMYLiAR

Produkt na ten moment jeszcze nie jest dostępny w Europie, ale powinno się to zmienić w ciągu kilku najbliższych tygodni. Wiemy, że za klawiaturę trzeba będzie zapłacić około 83,30 euro.