Nowe działanie grup na Steam - Report My Team

Nowe działanie grup na Steam

W ostatnich tygodniach na Steam panował ogromny spam wśród zaproszeń do różnych grup. Każdy, kto miał tylko publiczny profil dziennie dostawał po kilka a nawet kilkanaście zaproszeń do grup, których nie chciał. Valbe wyszło temu na przeciw i wydało kilka nowych usprawnień w działaniu grup.

Największą zmianą, a jednocześnie nowością jest nowy typ grupy – ograniczone. Wraz z tym pojawia się także nowa opcja dla członków. Od tej pory będą mogli oni poprosić o dołączenie, a wtedy moderatorzy rozpatrując to odrzucą prośbę lub przyjmą. Twórca grupy może nadać te uprawnienia także innym członkom danej grupy.

steamgroups1

Kolejną nowością, która wprowadza Valve, to usunięcie możliwości zapraszania wszystkich użytkowników do grup. Będzie to teraz możliwe tylko dla tych, którzy są znajomymi. Wszelkie grupy, które zostały stworzone w celach marketingowych zostaną także w najblizszym czasie usunięte przez Valve.

Mamy nadzieję, że dzięki temu znikną wszystkie problemy związane z grupami. My zapraszamy także na naszą grupę. Możecie dołączyć do niej klikając na ten odnośnik.