zmiany w DOTA 2

zmiany w DOTA 2

13/03/2018 przez Dorota Palka
Co Nowego się szykuje?

Vlave Corporation już za około 4 dolary miesięcznie oddaje do dyspozycji graczy serwis Dota Plus. Subskrypcję Dota Plus można wykupić w kliencie gry. Użytkowników, którzy zakupią  serwis na okres pól lub całego roku, będą obowiązywać zniżki w wysokości 6% i 12%.

Dota Plus stanowi rozwinięcie dotychczasowego Battle Pass. Pakiet ma oferować nową zawartość, związaną nie tylko z międzynarodowymi turniejami. Serwis oferuje nam m.in.  system progresji bohaterów, wyzwania, dodatki kosmetyczne, statystyki bohaterów i rozwój umiejętności. W pakiecie prawdopodobnie będziemy mogli się spodziewać  “wirtualnego pomocnika”, który będzie sugerował kupno przedmiotów i rozwój postaci. Subskrybenci również będą mogli skorzystać z sezonowych wariantów map.
Dota Plus oferuje, także bonusy wynikające z subskrypcji, które dzielą się na trzy kategorie:

  • Hero Progression,
  • Plus Assistant,
  • Plus Perks,Dota

Hero Progression odnosi się do do poszczególnych bohaterów, a wraz ze zdobywanymi punktami doświadczenia zostaną odblokowane ikony, dodatki kosmetyczne, wyzwania specjalne dla danego bohatera, relikty uzupełniające statystyki a nawet i voice pack – czyli czat wykorzystujący głos bohatera

Plus Assistant opiera się na danych, zebranych z milionów rozegranych meczów po to, aby pomóc graczom w zrozumieniu rozgrywki czy obraniu sensownej taktyki dostosowanej do mapy. System ten  śledzi najnowsze trendy w taktykach na wszystkich poziomach umiejętności, dzięki czemu gracze są na bieżąco z metą. Dodatkowo subskrybenci otrzymają dostęp do bardziej rozbudowanych statystyk, a w trybie spektatora, będzie możliwość wykalkulowania  potencjalnej wygranej drużyny.

Plus Perks pozwoli na powrót otwartych, weekendowych turniejów “Battle Cup”, w których będzie można wygrać wcześniej wspomniane przedmioty kosmetyczne, emotki czy odłamki.
Użytkownicy nie posiadający pakietu, będą mogli wziąć udział w turnieju, kupując jednorazowy bilet za niecałego przysłowiowego “dolara”.

Baner Netflix