Nowe zmiany w x-kom! Exhie zastępuje Patiteka!

Nowe zmiany w x-kom! Exhie zastępuje Patiteka!

11/04/2018 przez Bartosz Kęprowski

Jakiś czas temu pozycję prowadzącego oraz miejsce w składzie zespołu x-kom bezpowrotnie utracił Krzysztof “stark” Lewandrowski. Jednakże to nie koniec zmian dla wspomnianego powyżej teamu. Przyczyną kolejnych roszad są tym razem problemy natury formalnej.

Jeśli śledzicie aktualności ze sceny e-sportowej, to doskonale wiecie, że starka godnie zastąpił Patryk “Patitek” Fabrowski. Chłopak powrócił z wypożyczenia do zespołu tomorrow.gg. Niespełna dwudziestoletni zawodnik miał już okazję wystąpić w barwach swojego prawowitego klubu, po czym, niczym grom z jasnego nieba, pojawiła się niepokojąca wiadomość, iż młodzieniec nie otrzymał uprawnień do wzięcia udziału w Polskiej Lidze Esportowej. Nie jest to jeszcze ostateczna decyzja, lecz x-kom nie mógł zwlekać i czekać na rozwiązanie sprawy nastolatka – zawody przecież tuż-tuż, zatem ekipa postanowiła powziąć odpowiednie kroki.

Baner Netflix

Ich wynikiem była prośba o udzielenie jakiejkolwiek pomocy złożona do szefów Illuminar Gaming. W związku z zaistniałą sytuacją w szeregi formacji x-kom trafił Tomasz “exhie” Tuszko. Rzeczony zawodnik reprezentował jakiś czas temu Pompa Team oraz spróbował sięgnąć po angaż w PRIDE Academy, co niestety zakończyło się jego porażką. Obecnie zasila od lutego tego roku szeregi iHG.

Menadżer x-komu, czyli Max Kieturakis postanowił podziękować zarówno Polskiej Lidze Esportowej, jak i Illuminar Gaming za możliwość wypożyczenia, jego zdaniem, bardzo wartościowego zawodnika w postaci Tomasza “exhiego” Tuszki.

Poniżej prezentujemy aktualny skład zespołu x-kom, wystawionego do rozgrywek w Polskiej Lidze Esportowej:

  • Karol “tecek” Kapczyński
  • Michał “SOON” Wójcicki
  • Krzysztof “Goofy” Górski
  • Patryk “ponczek” Wites
  • Tomasz “exhie” Tuszko
  • Adrian “IMD” Pieper – trener