Nowy bohater w League of Legends. Wiemy kto podłoży głos nowej postaci!

Nowy bohater w League of Legends. Wiemy kto podłoży głos nowej postaci!

07/06/2019 przez Dorota Palka

Quiyana – Cesarzowa żywiołów

Quiyana to nowa bohaterka jednej z najpopularniejszych gier on-line na Świecie – League of Legends. Riot Games jeszcze nie ujawniło umiejętności Quiyany. Według teorii graczy, będzie ona mogła władać wszystkimi czterema żywiołami.
Padł pomysł, który mówił, że dzięki żywiołowi ognia będzie zadawała większy damage, dzięki ziemi będzie miała tarczę, dzięki wodzie będzie mogła leczyć lub przywracać manę a za pomocą powietrza ona lub jej sojusznicy będą poruszać się szybciej. Pojawiły się też teorie, które mówią, że jej umiejętności będą zyskiwały specjalne ulepszenia w zależności od zabitego smoka. wszystko to brzmi bardzo ciekawie. Gracze z niecierpliwością czekają na rozwój sytuacji.

Montserrat Hernandez zawita do Ligi Legend

Montserrat Hernandez znana szerzej w internecie jako
iam_montse podzieliła się na swoim Twitterze informacją, która mówi, że podzieli się swoim głosem z nową postacią w LoLu.
TWITTER
INSTAGRAM

Montse jest aktorką oraz reżyserką. W swoich social mediach mówi, ze jest niską dziewczyną uzależnioną od herbaty i pisania. Zadebiutowała w Barney i Przyjaciele jako Natalia. Możemy ją zobaczyć w serialu Colony jako Sam i w Jane the Virgin jako nastoletnią Jane. Była aktorką głosową w m.in. Coco jako Rosa Rivera i w Uniwersytecie Potwornym.

Tutaj możecie usłyszeć głos młodej aktorki LINK