Nowy Tryb w Crossout już dostępny!

Nowy Tryb w Crossout już dostępny!

06/04/2018 przez Dorota Palka
NOWY TRYB PVP, BATTLE ROYALE JUŻ DOSTĘPNY!

Targem Games oraz Gaijin Entertainment prezentują nowy tryb PvP, Battle Royale w grze akcji “Crossout”. Na nowej mapie “Blood Rocks” zmierzy się aż 32 graczy, gdzie będą musieli znaleźć wyposażenie do swoich pojazdów i stoczenia walki, a zwycięzca może być tylko jeden.

Bitwę, każdy gracz zaczyna na tych samych warunkach, beż broni i bez wyposażenia, które trzeba odnaleźć na mapie. Aby urozmaicić walkę, twórcy dodali m.in. piły łańcuchowe, wyrzutnie rakiet czy moduły maskujące. Podniesiony element automatycznie montuje się do pojazdu. Każdy gracz może  jednocześnie mieć zamontowane maksymalnie dwie bronie dystansowe, jedną broń do walki w zwarciu i jeden moduł wspomagający. Oczywiście wszystkie te elementy w trakcie gry można wymieniać na inne. Twórcy nie zostawiają graczy bez wsparcia. Na mapie można znaleźć dodatkową amunicję i zestawy naprawcze dla pojazdów. Specjalnie pod tryb, pojazdy wyposażono w ramę osłaniającą koła, dzięki czemu nie można unieruchomić przeciwnika poprzez ich przebicie. Jedynym sposobem na wygraną zostaje zniszczenie pojazdu przeciwnika.

Crossout_BattleRoyale_1

 

NOWA MAPA NAJWIĘKSZĄ MAPĄ?

Specjalnie stworzona na potrzeby trybu Battle Royale, mapa to największy do tej pory obszar, jaki stworzono dla Crossout. Blood Rocks, nie tylko zapewnia kilkakrotnie razy większą otwartą przestrzeń od mapy PvP, ale także zapewnia rozbudowany system jaskiń czy obszary zabudowane, które mogą stanowić albo dobre schronienie, lub śmiertelną zasadzkę. Niestety, nie można ukrywać się w nieskończoność.  Nad obszarem gry przechodzi niszczycielska burza piaskowa, stale zmniejszająca pole walki w nieprzewidywalny sposób, przez co nigdy nie wiadomo, gdzie odbędzie się ostatnie starcie.

Baner Netflix

 

Crossout_BattleRoyale_3

TROCHĘ O CROSSOUT

W Crossout możesz dowolnie modyfikować swój pojazd zależnie od swojego stylu gry i upodobań, dzięki czemu nigdy nie znajdziesz tego samego pojazdu. Zaprojektowane przez siebie mechanizmy bojowe możesz sprzedać innym graczom przez dostępny w grze system aukcyjny. Gracze Crossout mają szeroki wachlarz możliwości wyposażenia i uzbrojenia, od piły mechanicznej i wiertła elektrycznego, przez karabiny maszynowe, wyrzutnie rakiet i zestawy maskujące.
Po więcej informacji, zajrzyjcie na stronę – CROSSOUT.