Oto Blood of Heroes! Nietypowe połączenie For Honor oraz Dark Souls!

Oto Blood of Heroes! Nietypowe połączenie For Honor oraz Dark Souls!

03/05/2021 przez Bartosz Kęprowski

Niedawno studio Vizor Games zapowiedziało nową grę pt. Blood of Heroes. Gra zadebiutuje na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Warto tutaj dodać, że już od jutra na PC ruszają zamknięte beta testy wspomnianej produkcji. Niestety twórcy nie ujawnili nawet przybliżonej daty premiery pełnej wersji ich najnowszego dzieła. Zwiastun możecie obejrzeć poniżej.

Twórcy Blood of Heros wyjaśnili w oficjalnym komunikacie prasowym, że ich produkcja będzie typową grą PVP utrzymaną w nordyckich klimatach. Ponadto dodali, że do dyspozycji graczy zostaną oddani herosi o zróżnicowanych osobowościach. Nie będą to zatem jedynie przysłowiowi rycerze w lśniącej zbroi, ale i złoczyńcy czy mordercy, a więc typy spod ciemniej gwiazdy.

Wersja beta gry zaoferuj użytkownikom jedynie sześciu bohaterów. Gracze będą mogli tutaj toczyć zarówno walki jeden na jednego, jak również potyczki grupowe. Z kolei udostępnieni herosi, oprócz broni białej, wykorzystają do zgładzenia swojego oponenta także wrodzone magiczne zdolności. Brzmi ciekawie?

Autor: Bartosz Kęprowski
Ilustracja wprowadzenia: Vizor Games