Paladins wychodzi z Early Access! Koniec bety!

Paladins wychodzi z Early Access! Koniec bety!

03/05/2018 przez x

Premiera OFICJALNEJ wersji gry została zapowiedziana! Studio Hi-Rez poinformowało, że sieciowa strzelanka Paladins: Champions of the Realm za kilka dni doczeka się wyjścia z Early Access i premiery.

Przygotujcie się na świętowanie! Aż dwa tygodnie będziemy biesiadować wyjście Paladins z bety! Z tej specjalnej okazji, twórcy gry zorganizowali m.in. GIVEAWAY kryształów! Przyjrzyjmy się bliżej, co nas czeka w najbliższym okresie! Świętowanie z okazji premiery Paladins rozpoczyna się już dziś! I potrwa najbliższe dwa tygodnie – wraz z fantastycznymi eventami i giveawayem!

Każdy gracz, który grał w wersję beta Paladins’ów otrzyma za DARMO 200 kryształów! Wystarczy zalogować się w grze w dniach od 8 – 31 maja, aby otrzymać darmowe kryształy i unikatowy herb graczy beta! W Paladins zagrało ponad 25 milionów graczy! Wychodzi na to ze Hi-Rez Studios wyda na ten giveaway prawie 100 milionów dolarów!

Baner Netflix

Firma podziękowała fanom w specjalnym oświadczeniu, jednocześnie informując, że nie zamierza porzucać prac nad swoim dziełem.

  • Nawet teraz, gdy Paladins jest milion razy bardziej dopieszczone, niż gdy startowało w Early Accessie, nie uważamy, że to “skończony” produkt. Wiemy, że mamy jeszcze pracę do wykonania. Będziemy kontynuować cyzelowanie gry, nadal ulepszać, wciąż naprawiać błędy i dodawać nową niesamowitą zawartość.

Przewidziano również kilka innych atrakcji, w tym całodniowy stream i możliwość stoczenia pojedynku wraz z pracownikami Studia Hi-Rez. Co ważniejsze, przez cały miesiąc fani będą mogli liczyć na różnorodne konkursyniespodzianki w grze! – Szczegóły na ten temat będą publikowane w mediach społecznościowych.

Jak zapewniają i zapowiadają deweloperzy, będą stopniowo dodawać nowe tryby rozgrywki, nowych bohaterów czy elementy kosmetyczne do gry, jednak główne mechanizmy nie ulegną większym zmianom.

  •  Znaleźliśmy rozwiązanie, które satysfakcjonuje wszystkich: darmowe karty i fantastyczne skórki. Gracze mogli do tej pory obawiać się naprawdę zainwestować swój czas w Paladins, ponieważ istniała szansa, że wprowadzimy kolejne zmiany. Teraz możemy ich uspokoić – wydanie gry pokazuje nasze oddanie obecnej wizji produkcji.

Jesteście szczęśliwi ze Paladins wychodzi z Early Access? Ja osobiście sam pogrywam w wersje mobilna i jestem wielkim fanem tej gry! Czekam z niecierpliwością na wasze komentarze z opinia i najciekawszymi przeżyciami w grze!

paladins-pip-weapon-chinese-skin