Paradise Lost – nowy zwistun wojennej przygodówki!

Paradise Lost – nowy zwistun wojennej przygodówki!

14/02/2021 przez Bartosz Kęprowski

Studio PolyAmorous opublikowało niedawno zwiastun fabularny swojego nowego dzieła pt. Paradise Lost Udostępniony materiał wideo znajdziecie poniżej.

Paradise Lost przedstawia alternatywną wersję II Wojny Światowej. Zatem w przedstawionej w grze rzeczywistości zbrojny konflikt nigdy nie dobiegł końca. W związku z licznymi niepowodzeniami III Rzesza zdecydowała się na niezwykle tragiczny w skutkach krok. Otóż przeprowadziła atak nuklearny, niszcząc w ten sposób niemal całą Europę. Zaskoczeni?

Głównym bohaterem Paradise Lost jest 12-letni Szymon, który przypadkiem dostaje się do jednego z niemieckich bunkrów. W środku odkrywa zaawansowaną technologię oraz elementy słowiańskiego folkloru. Brzmi ciekawie? Głównym celem omawianego tytułu jest odkrycie, skrywanych przez opuszczony schron, tajemnic.

Paradise Lost to przygodówka polegająca na eksploracji, rozwiązywaniu zagadek oraz podejmowaniu decyzji, które być może wpłyną na przyszłość ludzkości.

Paradise Lost pojawi się na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Gra zadebiutuje na sklepowych półkach jeszcze w tym roku.

Autor: Bartosz Kęprowski
Ilustracja wprowadzenia: PolyAmorous