PGL Major: Cloud9 eliminuje mousesports w drodze do ćwierćfinału

19/07/2017 przez

Pierwszy z meczy eliminacyjnych tego dnia to spotkanie mousesports z Cloud9. Drużyna z Ameryki pokazuje świetną grę, jednak nie udaje im się wygrywać meczy. Podobnie jest z mousesports, dlatego jest to bardzo wyrównane spotkanie.

Train mapą meczu

Pierwsza runda pistoletowa pada łupem antyterrorystów z mousesports. Cloud9 szybko jednak odrabia tą stratę szybko atakując bombside A i zbierając wszystkie 5 zabójstw. Powiększali swoją przewagę i w pierwszej rundzie z pełnym wyposażeniem u niemieckiej organizacji, Skadoodle świetnie rozegrał clutch 1vs2. Kiedy przewaga robiła się już coraz większa, mouz wróciło do gry i nie oddało Cloud9 rundy. To oni nieznacznie prowadzą w pierwszej połowie 8:7.

Drugą połowę ponownie dobrze rozpoczyna mousesports i powiększa stratę nad Amerykanami. Przełożyło się to także na następne 2 rundy. Przy prowadzeniu 11:7 Cloud9 zaczęło swoją podróż po zwycięstwo w tym meczu. Wygrywało rundę za rundą, nie dając przy tym szans swoim rywalom. Autimatic świetnie czuł się w trakcie gry, a Skadoodle rozgrywał kolejne clutche na korzyść dla swojego zespołu. Cloud9 wygrało 9 rund z rzędu i dzięki temu odsyła mousesports do domu, a samemu będzie walczyć w piątej rundzie o awans.

Train: mousesports 1116 Cloud9