PGL Major: Gambit z 2 zwycięstwem na turnieju

17/07/2017 przez

W drugim meczu zespołów, które zdołały wygrać swoje spotkania z wczoraj ujrzeliśmy świetnie spisujące się ostatnio G2 Esports i Gambit, które także nie zawodzi na tym turnieju. Ciężko wybrać jednoznacznego faworyta, jednak to G2 w ostatnich tygodniach miało lepsze występy.

Kazakhstan Gambit odrzuca Nuke

Kazakhstan Gambit odrzuca Inferno

France G2 odrzuca Mirage

France G2 odrzuca Train

France G2 odrzuca Overpass

Kazakhstan Gambit odrzuca Cobblestone

Cache mapą meczu

Dobry początek zaliczyło Gambit. Po stronie terrorystów zwycięża rundę pistoletową dzięki Hobbitowi, który zabił 4 rywali ze swojego pistoletu. Drużyna ze wschodu wysunęła się na prowadzenie 3:0, jednak kiedy G2 pierwszy raz zakupiło pełen ekwipunek to Francuzi przejęli inicjatywę. Zdołali wyjść na prowadzenie 4:3, które zostało szybko zniwelowane. Gambit pewnie zaczęło wygrywać kolejne rundy. Zwyciężyli w sześciu kolejnych i nie pozwolili wygrać połowy rywalom. Zakończyła się ona wynikiem 10:5 dla zespołu ze wschodu.

Drugą połowę ponownie lepiej zaczęło Gambit. Tym razem to AdreN i mou zgarneli po 2 zabójstwa. Historia z poprzedniej części powtórzyła się i G2 znów wygrywa swoją pierwszą rundę z pełnym wyposażeniem. Nie zdołali jednak pokonać przeciwników w kolejnych rundach i 6. punkt, który zdobyli okazał się ostatnim. Gambit do końca meczu nie oddało już żadnej rundy i ostatecznie zgarnia 2 zwycięstwo w tym turnieju i przybliża się do awansu.

Cache: Gambit 166 G2 Esports