PGL Major: Gambit zwycięża w pierwszym meczu na zawodach!

16/07/2017 przez

Dzisiejszego dnia rozpoczęliśmy zmagania na PGL Major w Krakowie meczem Gambit Esports – mousesports. Z początku jak to na każdym turnieju obie drużyny rozpoczęły od wybierania oraz odrzucania map. Co ciekawe zobaczyliśmy nowy system wybierania map o którym zadecydowali organizatorzy.

EUGambit odrzuca Mirage

EUGambit odrzuca Nuke

DEmousesports odrzuca Cobblestone

DEmousesports odrzuca Train

DEmousesports odrzuca Overpass

EUGambit odrzuca Cache

Inferno zostaje mapą meczu

Pierwsza runda meczu przebiegła pomyślnie na korzyść niemieckiej formacji, ładnie odbijając bombsite z rąk terrorystów i rozbrajając bombę. Kolejne dwie rundy należały również na korzyść drużyny Denis’a i jego kolegów. Po zagraniu fulla w trzeciej rundzie zawodnicy czwartą rundę musieli grać eco. iedy na tablicy widniał już wynik 5-0 dla mousesports zawodnicy Gambit zaczęli odrabiać straty i pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 8-7 dla “myszek”.Dosia

Drugą część spotkania Gambit rozpoczęło po stronie broniącej. Po znakomitym wejściu mousesports drużyna Zeusa potrafiła znakomicie odbić bombsite i rozbroić bombę. W kolejnej rundzie gdy zawodnicy niemieckiej formacji postanowili zagrać eco również ładnie potrafili zająć bombsite, lecz nie udało im się wygrać tej rundy. Trzecia runda należała do ekipy Denis’a grająca z pełnym wyposażeniem. Niestety była to jedna z dwóch rund jaką zdobyli ci zawodnicy ponieważ Gambit popisał się znakomitymi umiejętnościami wygrywając cały mecz 16-10. A już teraz zapraszamy na kolejny mecz Fnatic – FlipSid3, którego relacje możecie zobaczyć tutaj.

Inferno: Gambit Esports 1610 mousesports