Piąty sezon Apex Legends w drodze! Oto nowa bohaterka!

Piąty sezon Apex Legends w drodze! Oto nowa bohaterka!

04/05/2020 przez Bartosz Kęprowski

Dobre informacje dla fanów gry Apex Legends! Nadchodzi kolejny, piąty już sezon, a wraz z nim studio Respawn Entertainment ma dla swoich zwolenników kilka niespodzianek. Niemniej, zanim do nich przejdę, wspomnę tylko, iż nowy rozdział rozgrywek wystartuje już 12 maja bieżącego roku. Cieszycie się z tego powodu?

A więc jedną z największych atrakcji 5 sezonu Apex Legends będzie nowa bohaterka, której screen możecie podziwiać powyżej. Imię protagonistki to Loba, natomiast kolejny sezon omawianej gry został ochrzczony tytułem: Przychylność Losu. Zatem zgodnie z tradycją, nowy rozdział zaoferuje rzeczoną powyżej Legendę, misje sezonowe oraz przepustkę bojową. Co do Loby… cóż, jej opis jest naprawdę intrygujący. Oto stylowa, wyrafinowana i zaradna kobieta, która zawsze dostaje to, czego zapragnie. Zapowiada się na dziarską kobitę, co nie?

Poniżej znajdziecie zwiastun zapowiadający pojawienie się opisanej przed chwilą heroiny. Warto tutaj dodać, że ukazuje on, jak zmieniło się życie Loby po zamordowaniu jej ojca przez Revenanta. Zatem bohaterka została ostatecznie profesjonalną złodziejką, pragnącą zemścić się ze wszelką cenę na złoczyńcy odpowiedzialnym za jej cierpienie w dzieciństwie.

Co do reszty nowinek… Przygotujcie się na sporą dostawę wyposażenia. Otóż nowa przepustka bojowa dostarczy do waszych domów ponad 100 unikalnych przedmiotów. Nie zabraknie tutaj m.in. unikatowych skórek. Pojawi się też nowe zadanie, którego celem będzie poszukiwanie skarbów i odpowiedzi. Wytrwali zostaną podobno sowicie wynagrodzeni. To tyle.

Autor: Bartosz Kęprowski
Ilustracja wprowadzenia: Respawn Entertainment