Pierwszy turniej RMT!

24/09/2017 przez
Dzisiaj o godzinie 17:00 zaczęliśmy swój pierwszy turniej w barwach ReportMyTeam!

Pierwszy mecz zaczęliśmy z lekkim opóźnieniem. Po kilku minutach rozpoczęło się strasznie wyrównane spotkanie i mimo tego, że było ciężko nasza drużyna nie poddała się i wygrała spotkanie RO64 przeciwko Hellway Gaming. BLACK wynikiem 19:17.

W przerwie między meczami poświęciliśmy chwilę aby sprawdzić następnych przeciwników i okazało się, że nie będzie łatwo. I tak właśnie było, przeciwna drużyna reprezentowała sobą naprawdę wysoki poziom a na swoim koncie mieli nawet kwalifikacje do PLE, które przegrali na OFF-MODE RED.csgo. Z tymi zawodnikami nie było już tak łatwo i niestety ale po długiej walce i po pięknym powrocie przegrywamy nasz drugi mecz 16:8 przeciwko ORGLEES & POORLAKS.

RO64: Cache: RMT 19:17 Hellway Gaming. BLACK

RO32: Cache: RMT 8:16 ORGLEES & POORLAKS