Posiadacze Kingdoms of Amalur: Reckoning zapłacą mniej za odświeżoną wersję gry!

Posiadacze Kingdoms of Amalur: Reckoning zapłacą mniej za odświeżoną wersję gry!

06/09/2020 przez Bartosz Kęprowski

Mam bardzo dobrą wiadomość dla wszystkich posiadaczy pecetowej wersji gry Kingdoms of Amalur: Reckoning! Otóż zbliżająca się wielkimi korkami, odświeżona wersja rzeczonego tytułu będzie dostępna w znacznie bardziej przystępnej cenie dla każdego sympatyka elektrycznej rozrywki, który już pokusił się o zakup pierwowzoru. Jednakże to nie koniec dobrych wiadomości.

Informacja o obniżonym koszcie zakupu Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning dla posiadaczy pierwowzoru pojawiła się na platformie Steam. Ponadto, według informacji zawartych na rzeczonym portalu, rabat z okazji posiadania starszej wersji gry w swojej biblioteczce będzie można połączyć z promocją związaną z premierą remastera, co umożliwi zbicie wyjściowej ceny tytułu nawet o całe 60%! Dodatkowo, opisany rabat dotyczyć będzie zarówno wydania standardowego, jak i rozszerzonego pod tytułem Fate Edition. Czemu warto zaopatrzyć się w tę edycję? Otóż pozwoli ono zagrać w zapowiedziany przez twórców dodatek!

Warto pamiętać, że dodatki znane z pierwowzoru, będą w całości zawarte w wyjściowej wersji remastera. Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning zadebiutuje na sklepowych półkach już 8 września bieżącego roku. Tytuł dostępny będzie na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Autor: Bartosz Kęprowski
Ilustracja wprowadzenia: Electronic Arts