pounh i hAdji dołączą do Imperial na dłużej?

pounh i hAdji dołączą do Imperial na dłużej?

05/08/2018 przez Ngọc Quang Phạm
Po internecie chodzą informacje, według których brytyjska organizacja Imperial miałaby w końcu skompletować swój skład CS:GO. Według nieoficjalnych informacji, w drużynie mogą zagrać: pounh i hAdji.

Po odsunięciu z składu głównego Kevina “kRYSTALA” Amenda i Jespera “TENZKI” Plougmanna, Imperial zrekrutowała dwóch próbnych graczy,  Nikolę “Lobanjicę” Mijomanovicia i Eimantasa “pounha” Lazickasa. Pierwszy jednak nie spełnił oczekiwań drużyny, natomiast drugi wydaje się bardzo dobrze zintegrowany i pokazuje bardzo satysfakcjonujący poziom.

Gracz Lobanjic został wyrzucony już po kilku dniach, pomimo dobrych wyników. Powodem jest to, że Czarnogórzanin miałaby negatywny wpływ na wizerunek organizacji, która podjęła tę decyzję, aby “chronić organizację i sponsorów”. Wygląda więc na to, że nie jest to wybór gracza.

Litewska drużyna znalazła zastępstwo dla byłego gracza EnVyUs, Ali “hAdji” Haïnoussa, który wcześniej grał w Imperial jedynie jako stand-in. Według naszych źródeł wygląda na to, że wpływ Francuzów na zespół jest bardzo pozytywny i powinien wreszcie dołączyć do zespołu.

Baner Netflix

Jeśli założenia się spełnią, skład Imperial będzie wyglądał następująco:

  • Nemanja “nexa” Isaković
  • ⁠Žygimantas “nukkye” Chmieliauskas
  • Rokas “EspiranTo” Milasauskas
  • ⁠Eimantas “pounh” Lazickas
  • Ali “hAdji” Haïnouss
  • ⁠Neil “NeiL_M” Murphy (trener)

Źródło: Flickshot