Powrót Yone, zmarłego brata Yasuo?

Powrót Yone, zmarłego brata Yasuo?

24/04/2020 przez Elwira Handzel

Yone pojawił się już w League of Runeterra, jego przywołanie kosztuje 7 many, a wartość karty to 6/6. Oficjalnie poznajemy go w historii Yasuo. Osądzony o mordestwo mistrza, chłopak ucieka, a za jego tropem podąża Yone. Ostatecznie dochodzi do pojedynku, w którym Yasuo zabija brata.

Związani honorem, zaczęli się okrążać. Kiedy ich miecze wreszcie się starły, Yone nie miał szans i jednym szybkim cięciem został powalony.

Yasuo błagał o przebaczenie, lecz Yone w ostatnich słowach wyznał, że Starszego Soumę zabiła technika wiatru, którą tylko Yasuo mógł znać. Potem ucichł, a jego duch opuścił ciało, zanim był w stanie udzielić jakiekolwiek rozgrzeszenia.

źródło: historia Yasuo

Od dawna pojawiają się coraz to nowsze dowody, na temat tego, że Yone ma zostać nowym bohaterem w lidze. Wiadomym jest, że podczas dużego letniego eventu zobaczymy dwie nowe postacie, nowego junglera, oraz ,,zamaskowanego bohatera, który odmawia śmierci”. Zwiastunowi junglera towarzyszyły poniższe grafiki:


Uwagę należy zwrócić na miecz wbity w korzeń, gdy roślina rozkwita zmienia on swoją barwę na czerwień. Na kanale 카이카이Youtube zobaczymy film, którego autor zwraca uwagę na istotny szczegół, który nie miał miejsca w przeszłości. Po śmierci Nightbringer Yasuo, wbija swój miecz w ziemię, jednak nie zmienia on koloru, aż do 6 poziomu, gdzie przyjmuje czerwoną barwę. Wiemy, że Riot lubi zabawiać się z graczmi używając różnych easter eggów, więc pozostaje nam czekać na nowego bohatera

Źródło: Google grafika

Autor: Elwira Handzel