Poznaj nowy skład Team Dignitas!

Poznaj nowy skład Team Dignitas!

08/02/2018 przez Bartosz Kęprowski

Wszyscy miewamy przerwy od pracy. Podobnie było z Team Dignitas, które postanowiło wrócić do gry, a mianowicie zająć swoje należne miejsce wśród ekip rywalizujących o cenne zwycięstwa i oczywiście nagrody w CS:GO. Właściciele odpowiedzialni za klub dotrzymali złożonych pod koniec 2016 roku obietnic, czego wynikiem jest drużyna złożona z północnoamerykańskich członków. Tymi są z kolei byli zawodnicy SoaR Gaming.

A więc kogo wybrali działacze Team Dignitas? Już spieszę z odpowiedzią. Szczęśliwymi wybrańcami są: Matthew mCe Elmore, Logan Voltage Long, Jack xCeeD Holiman oraz Michael Grim Wince. Wymienieni zawodnicy mogą poszczycić się ukończeniem ostatniego sezonu rozgrywek ESEA Mountain Dew League na pierwszym miejscu! W związku z tym, zasłużenie awansowali do ESL Pro League. Niestety talent nie uchronił zawodników od bezrobocia, czego przyczyną były spore finansowe nieporozumienia z dotychczasowym pracodawcą. Jednakże nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło.

Ponadto w ekipie znajduję się także Mitch mitch Semago. Zawodnik pożegnał się jakiś czas temu z klubem Splyce. Amerykanin miał początkowo występować w barwach Rise Nation, ale ostatecznie zabrakło tam dla niego miejsca. Zatem w Team Dignitas  Mitch mitch Semago postara się godnie zastąpić Ryana Snakesa Amana. Gracz musiał zrezygnować z drużyny ze względu na swój wiek, który nie dawał mu uprawnień do występu w zawodach ESL i ESEA.

Baner Netflix

Obecny skład Team Dignitas znajdziecie poniżej:

  • Logan Voltage Long
  • Michael Grim Wince
  • Jack xCeeD Holiman
  • Matthew mCe Elmore
  • Mitch mitch Semago