Poznaliśmy nową datę premiery erotycznego horroru Lust from Beyond!

Poznaliśmy nową datę premiery erotycznego horroru Lust from Beyond!

24/01/2021 przez Bartosz Kęprowski

Pamiętacie może o grze Lust from Beyong? Za wspomnianą produkcję odpowiedzialne jest polskie studio Movie Games. Gra miała zadebiutować już w minionym roku, lecz niestety wystąpiły pewne komplikacje. Szczęśliwie twórcy erotycznego horroru poradzili sobie z niedogodnościami i obwieścili światu za pośrednictwem niniejszego zwiastuna nową datę premiery ich kolejnego dzieła. Zatem Lust from Beyond pojawi się na komputery osobistego już 25 lutego za pośrednictwem platformy Steam.

Lust from Beyond to swego rodzaju kontynuacja wydanej w 2018 roku gry pt. Lust for Darkness. Bohaterem omawianej pozycji jest antykwariusz o imieniu Victor Holloway, borykający się z dość nietypowym problemem. Mianowicie, nękają go wizje krainy pełnej bólu i rozkoszy. Pragnąc więc poznać odpowiedzi na dręczące go pytania, Holloway zbliża się do Kultu Ekstazy. Bohater poznaje praktyki kultystów, po czym umożliwia im przedostanie się do krainy wiecznej rozkoszy, wypełnionej przedziwnymi stworzenia, w której czekają na nich niecodzienne zdarzenia.

Warto tutaj dodać, że omawiana gra została utrzymana w konwencji horroru psychologicznego, a co za tym idzie, zawiera elementy charakterystyczne dla skradanek oraz przygodówek. Brzmi ciekawie?

Autor: Bartosz Kęprowski
Ilustracja wprowadzenia:
Movie Games