Premiera nowego telefonu Xiaomi Mi Mix 3 wraz z 5G

Premiera nowego telefonu Xiaomi Mi Mix 3 wraz z 5G

24/02/2019 przez UŻYTKOWNIK USUNIĘTY

Xiaomi nie chce ominąć mody na telefony z 5G – firma właśnie pokazała swój pierwszy smartfon z modemem 5G na konferencji prasowej, która się odbyła w Barcelonie. Mi Mix 3 5G to nowa odmiana Mi Mix 3, smartfona Xiaomi, który został wypuszczony w październiku 2018 roku.

Xiaomi, tworząc serię Mi Mix, chciało stworzyć telefon bez obramówki. Rezultatem jest dostarczenie telefonu, którego ekran zajmuje 93,4% całego telefonu. W tej linii można znaleźć dwie tylnie kamery, które mają możliwość nagrywania w slow-motion, rejestrując 960 klatek na sekundę.

W nowym telefonie Xiaomi możemy znaleźć mocniejszy procesor w porównaniu do poprzedniego medelu (Snapdragon 845 SOAC a Snapdragon 855 SOAC), taki sam chipset, który jest również zastosowany w Samsung Galaxy S10. Jeżeli chodzi o modem, Xiaomi postanowiło użyć modemu 5G Qualcomm’ a X50.

Przy premierze telefonu Xiaomi będzie współpracowało między innymi z Orange i Vodafone. Xiaomi Mi Mix 3 5G będzie dostępny w dwóch wariantach kolorystycznych: Onyx Black i Sapphire Blue za 599€.