Przygotujcie się na zapowiedź Alien: Blackout!

Przygotujcie się na zapowiedź Alien: Blackout!

07/01/2019 przez Bartosz Kęprowski

Fani Obcego wystąp! Otóż nie tak dawno temu na Twitterze wspomnianej marki ujawniony został tajemniczy materiał wideo. Jego bohaterką jest postać znana z gry Alien: Isolation.

Jakiś czas temu wytwórnia 20th Century Fox zdecydowała się zarejestrować znak towarowy Alien: Blackout, co oczywiście doprowadziło do pojawienia się wielu plotek, których nasilenie osiągnęło apogeum tuż przed imprezą The Game Awards? Dlaczego? Fani marki Obcy spodziewali się, a nawet byli przekonani, że na gali wspomnianej uroczystości usłyszą pierwsze wzmianki o nowej grze z ich ukochanego uniwersum. Tymczasem podczas The Game Awards nie piśnięto nawet słówka o jakiejkolwiek produkcji z serii Obcy. W związku z tym w sieci zapadła zupełna cisza… jednak nie na długo. Szum na nowo rozbudziła poniższa zapowiedź.

Niby nie ujawnia zbyt wiele, jednakże nawiązuje zdecydowanie do Amandy Ripley, czyli czołowej protagonistki gry Alien: Isolation. Czyżby kolejna gra? To sugeruje udostępniony materiał, który raczej ze względu na swoją jakość nie przywodzi na myśl kinowego obrazu. Na razie musimy uzbroić się w cierpliwość. A co Wy sądzicie o powyższym materiale? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło ilustracji wprowadzenia – 20th Century Fox