[Rekrutacja] Ty też możesz dla nas pisać! – ReportMyTeam.Net

Nasz portal zdobywa coraz większą ilość czytelników, dlatego postanowiliśmy ponowić nabór do redakcji.

Szukamy osób do różnych sekcji – League Of Legends, Counter Strike, HearthStone, Overwatch czy np. sprzęt, recenzje (na tym oczywiście nie kończy się lista – jesteśmy otwarci na propozycje).

Poszukujemy osób ambitnych, które mają dużo wolnego czasu, potrafią posługiwać się językiem polskim oraz są chętne na taką „pracę”.


95149-tokyo-ghoul-touka-is-losing-focus

Za swojej strony jesteśmy w stanie zaoferować: 

  • Akredytacje prasową (darmowe wejście) na wydarzenia takie jak IEM czy PGA – oczywiście, jeśli chcecie dostać się na jakiś inny event/konwnet (nawet o innej tematyce np. anime) jesteśmy w stanie napisać o taką wejściówkę.
  • Możliwość podniesienia swoich umiejętności pisarskich
  • Możliwość reklamowania się na naszych grupach
  • Wiele, wiele więcej – jesteśmy bardzo otwarci na współpracę i pomoc!

 

Wymagamy chęci do pracy, głowy pełnej pomysłów, umiejętności pracy w grupie, poprawnej polszczyzny,  teamspeak’a. Uwaga! Nie musisz być pełnoletni, aby do nas dołączyć! Przyjmujemy każdego, kto ma pomysł oraz umiejętności!

 


 

W podaniu zawarte musi być twoje imię i nazwisko, wiek, link do facebook’a (nie możesz posiadać fake konta – przyjmujemy tylko konta z prawdziwymi danymi) oraz kilka słów o Tobie.
Jeśli rozpatrzymy twoje podanie pozytywnie to następnym krokiem będzie napisanie przez Ciebie próbnego artykułu według podanej Ci instrukcji. Jeśli wszytko będzie dobrze, lub w miarę dobrze to przyjmiemy Cię na okres próbny – trwa on  tyle czasu, ile potrzebujesz, aby dojść do perfekcji. 

 


 Zgłoszenia wysyłajcie na adres rekrutacja@reportmyteam.net.

Czekamy na Ciebie!