RobbaN opowiada o FaZe Clan !

RobbaN opowiada o FaZe Clan !

16/12/2016 przez Wojciech Graf

faze_clan

Drużyna FaZe Clan jest w pewien sposób skomplikowaną budową, bowiem składa się z graczy, którzy kiedyś reprezentowali drużynę G2 eSports. Właśnie przejście drużyny z G2 Esports do FaZe Clan rozpoczęło nową erę, jeżeli chodzi o zawodników, gdyż dołączył do nich były grach chociażby francuskiej formacji Team EnVyUs Fabien „kioShima” Fiey. kioShima przyszedł do FaZe Clan w listopadzie tego roku. Gra drużyny zmieniła się, co przykładem może być wygranych 3 z 4 turniejów typu LAN, więc to o czymś świadczy. Sam trener jest teraz zadowolony ze swoich zawodników, a można to przytoczyć z jego słów, które cytuję poniżej:

„Po raz pierwszy mamy prawdziwy zespół. To największa różnica. Mamy w składzie pięciu indywidualistów, ale każdy z nich chce tego samego – zwyciężać. Dysponujemy obecnie idealną mieszanką zawodników i wszyscy wkładają w grę mnóstwo pracy.

Już dzisiaj rozpoczynają się kwalifikacje do ELEAGUE Major 2017, a na drodze FaZe Clan może stanąć taka drużyna jak: Ninjas in Pyjamas, Team EnVyUs, czy też Cloud9 więc te spotkania mogą być ciekawe, a szczególnie że Robert Dahlström wierzy w możliwości swojej drużyny, a jego słowa są poniżej:

„Owszem, w eliminacjach wezmą udział pewne zespoły, które są lepsze od innych, ale my przyjechaliśmy tutaj, by awansować na majora. Tak naprawdę, nie ma dla nas znaczenia przeciwko komu przyjdzie nam grać, wiemy, że możemy wygrać z każdym!”