Saints Row: The Third Remastered

Saints Row: The Third Remastered

09/04/2020 przez Dorota Palka

Deep Silver ogłosiło prace nad poprawioną wersją 3 części gry Saints Row. Remaster trafi na rynek już 22 maja tego roku.

Saints Row to przygodowa seria gier pełna ciekawych i niespodziewanych akcji, gdzie wcielamy się w postać gangstera. Premiera kultowej 3 nastąpiła 15 października 2011. Zremasterowaną Grą wraz z 30 dodatkami, będziemy mogli się cieszyć na platformach PC (Epic Games Store), PS4 i Xbokx One. Remaster otrzyma przede wszystkim odświeżoną oprawę graficzną. Oprócz ślicznej tekstury, barwy i oświetlenia, pojawią się zupełnie nowe modele postaci, pojazdów oraz broni. Żeby nie było za nudno, a za razem trochę bardziej realnie, dodano do gry większą ilość samochodów oraz przechodniów, co można zobaczyć już na filmiku zapowiadającym grę. Dodatkowo twórcy wprowadzili nowy cykl pogodowy.

Wersje na PS4 i Xbox One mają oferować ograniczoną płynność rozgrywki. Na zagranicznych forach pojawiła się informacja o 30fps-ach, nawet na najmocniejszych wersjach konsol. Lepszą jakością rozgrywki, będą mogli się cieszyć użytkownicy PCtów.