Shadow Warrior 3 na brutalnym i krwawym  zwiastunie!

Shadow Warrior 3 na brutalnym i krwawym zwiastunie!

09/05/2021 przez Bartosz Kęprowski

Studio Flying Wild Hog nie próżnuje, czego dowodem jest poniższy, niezwykle krwawy zwiastun trzeciej części kultowego cyklu Shadow Warrior. Serdecznie zapraszam do oglądania, nie będziecie żałować. Jest brutalnie, krwawo i widowiskowo, czego chcieć więcej?

Głównym bohaterem serii jest niezmiennie Lo Wang. W trójce wspomniana postać wpakuje się w nie lada problemy. Otóż bohater wyswobodzi z kajdan najprawdziwszego, starożytnego smoka. Ten z kolei po latach niewoli obierze sobie za cel zniszczenie znanego Lo Wangowi świata. Zatem gracz ponownie wcieli się w protagonistę serii, by tym razem zgładzić rzeczonego stwora, nim ten spełni swój plan. Brzmi absurdalnie? Ale też niezwykle zabawnie i obiecująco.

Rozgrywka w porównaniu do poprzednich części nie ulegnie znaczącym zmianom. Gracze dalej będą mieć do czynienia ze zwariowaną oraz dynamiczną strzelanką. Jednak pojawią się też jakieś drobne nowości, urozmaicające znany sympatykom serii schemat. Będzie nią np. kotwiczka, która ułatwi dostęp do pozornie niedostępnych miejsc.

Shadow Warrior 3 zadebiutuje na komputerach osobistych, PlayStation 4 i Xbox One. Niestety wciąż nie podano nawet przybliżonej daty premiery omawianej produkcji.

Autor: Bartosz Kęprowski
Ilustracja wprowadzenia: Flying Wild Hog