Sharkoon z nową niskoprofilową klawiaturą mechaniczną

08/09/2017 przez

Niemiecki producent ukazuje nam ciekawą klawiaturę PureWriter TKL, która ma w sobie kilka nowości.

Sharkoon z myślą o graczach – ale nie tylko, wprowadził nową klawiaturę nisko profilową i mechaniczną. Zadajecie sobie pytanie jak to możliwe, aby klawiatura mechaniczna była nisko profilowa ? Otóż sekret polega w tym, że firma opracowała płaskie przełączniki. Mamy do wyboru wersję z niebieskimi (do pisania) lub czerwonymi (do grania) przełącznikami. Dodatkowo zadbali o cichej pracy w czerwonej wersji, a niebieskiej ogromna przyjemność z pisania.


Pure_Writer_TKL_blue_switches


Klawiatura jest wykonana z obudowy anodyzowanego aluminium co daje świetny wygląd temu produktowi, dodatkowo zadbali o wygląd szczególnie w nocy poprzez podświetlenie klawiszy w kolorze niebieskim, którą możemy regulować oraz wybierać animowane wzory, a nawet zaprogramować własne. Producent postarał się i klawiatura nie musi już nam tylko służyć do obsługi komputera, lecz mamy możliwość podłączenia do smartfona lub tabletu za pomocą adaptera OTG. Dla dużej części ludzi ten oto fenomen nie został wyposażony w moduł TKL czyli blok numeryczny po prawej stronie, dzięki temu jest mniejsza i nie zajmuje dużo miejsca. Dodatkowo została ona wyposażona w N-Key Rollover dzięki temu będziesz mógł cieszyć się rozgrywką ze znajomymi i będziesz mógł klikać wszystkie przyciski na raz.

aHR0cDovL21lZGlhLmJlc3RvZm1pY3JvLmNvbS9YL1QvNzA4ODMzL29yaWdpbmFsL0JveC5qcGc=

W skład zestawu wchodzi: klawiatura Sharkoon PureWriter TKL, kabel USB 150cm, kabel USB 50cm oraz instrukcja. Reasumując jeżeli chcesz poczuć komfort w pracy,  domu lub na wyjazdach zakup tego sprzętu myślę, że będzie naprawdę spełniać każde wymagania użytkownika tego sprzętu. Cena jest na poziomie 300 zł

Baner Netflix