Skład akademii Cloud9 bez Selfiego?

Skład akademii Cloud9 bez Selfiego?

19/12/2017 przez Roksana Sładkowska

Miesiąc temu Cloud9 zakontraktowało Erica „Licorice’a” Ritchiego, Raymonda „Wiggily’ego” Griffina oraz Marcina „Selfie” Wolskiego. Byliśmy pewni, że nasz rodak będzie grał dla tej drużyny. Jednak gdy Cloud9 w końcu przedstawiło swoje oficjalne oba składy, Selfie nie pojawił się w żadnym z nich.

W głównym składzie pojawi się między innymi Licorice, który zastąpi Jeona „Raya” Ji-wona na górnej alei. Drugim nowym zawodnikiem jest Dennis „Svenskeren” Johnsen, a reszta składu pozostaje bez zmian.

Jeśli chodzi o C9 Academy, na górnej alei pojawi się Ziqing „League” Zhao, a dżunglę zajmie były zawodnik Tempo Storm, czyli wspomniany już dzisiaj Raymond „Wiggily” Griffin. Na dolnej alei zagra Yuri „Keith” Jew, który w poprzednim sezonie reprezentował barwy Echo Fox, a wspierający, czyli Tristan „Zeyzal” Stidam, świetnie radził sobie podczas  NA Challenger Series 2017, razem z ekipą eUnited.

Pozostaje sprawa środkowej alei. Jak już wspomniano, Selfie nie pojawił się w żadnym z ogłoszonych składów, a jego miejsce zajmie Greyson „Goldenglue” Gilmer. Kontrakt Wolskiego trwa do końca maja 2019 roku, więc prawdopodobnie będzie zmiennikiem midlanera z pierwszego składu, Jensena.

W tej sytuacji skład C9 Academy na sezon 2018 prezentuje się następująco:

  • Top – Ziqing „League” Zhao
  • Jungle – Raymond „Wiggily” Griffin
  • Mid – Greyson „Goldenglue” Gilmer
  • Bot – Yuri „Keith” Jew
  • Support – Tristan „Zeyzal” Stidam
  • Trener – Jonathan „Westrice” Nguyen

1200px-Cloud9