Sklep z Cyfrowymi Grami od Razer

Sklep z Cyfrowymi Grami od Razer

06/04/2018 przez Dorota Palka
RAZER GAME STORE

Wszystkim dobrze znana marka Razer, produkująca gamingowy set dla graczy poinformowała dzisiaj o starcie nowej platformy dystrybucji gier komputerowych  – Razer Game Store.
Platforma jest już dostępna na całym świecie i umożliwia szybki zakup tysięcy gier dostępnych w cyfrowej wersji. Gry są dostępne w postaci kluczy Steam oraz Uplay.

KUP GRĘ I ODBIERZ NAGRODĘ

Kupując gry w Razer Game Store, kupujący otrzyma punkty lojalnościowe zSilver. Jeśli płatność zostanie dokonana za pomocą zGold, kupujący otrzyma nawet jeszcze więcej zSilver. Dodatkowo można otrzymać dostęp do różnych ofert, zniżek, czy możliwość wymiany punktów na inne produkty Razera. Dzięki temu unikalnemu systemowi nagród, zakupy w Razer Game Store dają więcej korzyści niż w jakimkolwiek innym cyfrowym sklepie.

“Jesteśmy graczami, więc wiemy jak ważna jest atrakcyjna oferta, dlatego Razer Game Store ma ją zagwarantować każdemu”.  – Min-Liang Tan, współzałożyciel i CEO Razera.

razer game store 2

Baner Netflix
DOSTĘPNOŚĆ

Razer Game Store, na tę chwilę jest obsługiwany w USA, Wielkiej Brytanii, Niemczech i Francji ze zlokalizowaną zawartością, walutą, metodami płatniczymi oraz obsługą klienta. W pozostałych krajach europejskich sklep będzie dostępny po angielsku, z cenami w euro. Dla reszty krajów świata, witryna ta jest dostępna na podstawie globalnej witryny cenami opartymi na dolarze amerykańskim.

CO SKLEP MOŻE NAM ZAGWARANTOWAĆ?
  • Sprzedaż tylko oficjalnie autoryzowanych kluczy do gier – Razer współpracuje z wieloma wydawcami i deweloperami w celu zapewnienia, że wszystkie gry sprzedawane w sklepie są w pełni licencjonowane

  • Zapewnienie dodatkowych nagród przy każdym zakupie – Razer zobowiązuje się nagradzać graczy oferując im punkty zSilver, bony zniżkowe lub rabaty na urządzenia

  • Oferty specjalne – oferty oznaczone jako Razer Exclusive będą dostępne tylko i wyłącznie w Razer Game Store.

     

Razer_Store_2_bf8b1063c6_6c62ed2839.png

JAKIE GRY BĘDĄ DOSTĘPNE?

Sklep oferuje nam bogatą ofertę najlepszych znanych tytułów, najnowszych hitów i nie tylko. Wraz z debiutem sklepu Razer oraz Ubisoft oferują wyjątkową promocję na tytuły wydawcy. Gracze będą mogli zaoszczędzić aż do 75 %, kupując takie gry jak Assassin’s Creed Origins”, “Watch Dogs 2,” “Far Cry 4,” “South Park: The Fractured but Whole” czy “Tom Clancy’s Rainbow Six: SIEGE”.

Katalog dostępnych gier znajdziecie pod tym linkiem: LINK

Klienci sklepu co tydzień będą mogli spodziewać się nowych ekskluzywnych ofert i nagród. Aktualnie przy zakupie:
“Far Cry 5”,  “Assassin’s Creed: Origins”,  “Ni No Kuni II: Revenant Kingdom”,  lub “WolfensteinII”, klienci otrzymają rabat aż do 50%, bon o wartości do 15 dolarów, podwójne nagrody zSilver do wykorzystania w Razer Game Stroe, oraz bon o wartości 10 dolarów na zakup urządzeń peryferyjnych.

POWITALNA NIESPODZIANKA

Razer Game Store rozda 10 000 kluczy Steam do niezależnej produkcji Furi. Aby wziąć udział w akcji należy zarejestrować się poprzez LINK. Śpieszcie się, bo „kto pierwszy, ten lepszy”!