Sniper Elite 4 – zwiastun fabularny

Sniper Elite 4 – zwiastun fabularny

07/12/2016 przez Wojciech Graf

Zapraszamy do obejrzenia zwiastuna gry Sniper Elite 4 pt. „Włochy 1943”.

Ten pierwszy z serii fabularnych zwiastunów zawiera nieujawniane wcześniej materiały graficzne z gry, przybliża czasy faszystowskich Włoch oraz plany inwazji sił aliantów.

 

Sniper Elite 4 to kolejna część wielokrotnie nagradzanej serii gier snajperski, których system balistyczny zdefiniował ten gatunek gier. Nowy tytuł łączy symulacyjny model strzelania z mechanikę skradania i wciągającą akcją przedstawioną z perspektywy trzeciej osoby, która toczy się na największym i najbardziej zróżnicowanym terenie dostępnym w grach z serii Sniper Elite. Dzięki rozległej kampanii dla jednego lub dwóch graczy, a także dedykowanemu kooperacyjnemu lub rywalizacyjnemu trybowi dla wielu graczy, Sniper Elite 4 zapowiada się na najlepszą strzelaniną w realiach II wojny światowej tej generacji.

Gra trafi do sprzedaży w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej na konsole Playstation®4 i Xbox One 14 lutego 2017. Przypominamy, że w wybranych sklepach online do zamówień przedpremierowych gry dołączony będzie pakiet skórek kamuflażowych do karabinów oraz dodatkowa misja w kampanii „Cel: Führer”.