The Forgotten City – oto nowy materiał ukazujący fragmenty rozgrywki!

The Forgotten City – oto nowy materiał ukazujący fragmenty rozgrywki!

12/07/2020 przez Bartosz Kęprowski

Pamiętacie, jak nie tak dawno temu rozpisywałem się o grze The Forgotten City, stanowiącej rozwinięcie fanowskiej modyfikacji do The Elder Scrolls V: Skyrim o tym samym tytule? Otóż poniżej znajdziecie nowy materiał ukazujący fragmenty rozgrywki z powstającej przygodówki i muszę przyznać, iż wygląda to naprawdę obiecująco. Zresztą, nie wierzcie mi na słowo i sprawdźcie to sami.

Przygotujcie się więc na wizytę w podziemnej metropolii i zderzenie z realiami Imperium Rzymskiego. Brzmi intrygująco? Gracze wcielą się podróżnika. Wspomniany bohater natknie się na przemienione w złote posągi ciała dwudziestu sześciu badaczy. Ponadto dowie się, iż naukowców spotkała śmierć za złamanie naturalnego prawa władającego metropolią. Głosi ono, że grzech jednostki może sprawdzić zagładę na całą społeczność, do której ta przynależy. Okrutne prawo, czyż nie? Zadaniem graczy, a tym samym podróżnika, będzie uchronienie przed niszczycielską potęgą całej metropolii, poprzez wykorzystanie portalu otwierającego drogę ku przeszłości.

Omawiana produkcja zadebiutuje na komputerach osobistych, konsolach PlayStation 4 i Xbox One jeszcze tym roku. Będziecie czekać?

Autor: Bartosz Keprowski
Ilustracja wprowadzenia: Modern Storyteller