The Pope: Power & Sin – symulator papieża jeszcze w tym roku na PC

The Pope: Power & Sin – symulator papieża jeszcze w tym roku na PC

16/04/2020 przez Dorota Palka

Wydawałoby się, że symulatory są już oklepane w każdym temacie. na rynku dostępne są symulatory od ciężarówek, farmy, gotowania, życia, po symulator kozy i chleba… Jednak nikt tak nie zaskakuje jak Polacy.

Polskie studio Forestlight Games zapowiedziało nową grę na platformie steam. Gra ma trafić na PC jeszcze w tym roku. Póki co nie jest znana dokładna cena ani data premiery.

Symulator Papieża będzie oparty na życiorysie Rodrigo de Borja, który pełnił funkcję papieża w latach 1492-1503, jako Alexander VI.

Wciel się w rolę Papieża, wzmocnij władzę Państwa Kościelnego, walcz o duchową i polityczną niezależność od pogan oraz odnowę struktur kościelnych. Rządy Aleksandra VI to fala licznych skandali, ekscesów i oznak zepsucia moralnego w najwyższych władzach Kościoła.

steam
  • Trudne czasy wymagają szybkich, często gwałtownych decyzji. Wyeliminuj heretyków, którzy podważają twoją świętość.
  • Zjednocz Włochy, powiększ terytorium swojej władzy, zbieraj podatki i zdobywaj bogactwa.
  • Polityka nie zawsze musi być czysta; nie musisz się dogadywać ze wszystkimi. Pamiętaj, że masz po swojej stronie Boga, więc każda decyzja może być słuszna.
  • Zbierać informacje. Każde miejsce jest dobre, watykańskie korytarze, a nawet spowiedź. Wielu chce władzy, chcą być na twoim miejscu.
  • Zarządzaj podwładnymi, a przede wszystkim dbaj o rodzinę. Daj im wysokie pozycje i zabezpiecz ich przyszłość.
  • W twoich rękach jest nieograniczona moc, jesteś przedstawicielem Boga na Ziemi
źródła: steam, http://forestlightgames.com/game/the-popepowersinn/