Trzecia rocznica Overwatcha!

Trzecia rocznica Overwatcha!

20/05/2019 przez Bartosz Kęprowski

Zbliża się rocznica, a wraz z nią prezenty dla graczy!

Jeśli jesteście fanami Overwatcha, to w najbliższym czasie czekają Was obchody już trzeciej rocznicy wydania waszej ulubionej gierki. W związku z nadchodzącą imprezą jej twórcy postanowili na cały tydzień udostępnić produkcję za darmo. Tak, dobrze przeczytaliście, już od 21 do 28 maja każdy fan elektronicznej rozgrywki zupełnie bezpłatnie będzie mógł się bawić przy Overwatchu,testując wszystkie jego tryby.

Niemniej to nie wszystko. Z okazji święta w grze pojawi się sześć nowych, legendarnych skórek i trzy epickie. Cieszycie się? Nie zabraknie też kolejnych tańców bądź gestów dla Ashe, Baptiste czy Burzyciela. A co ze skórkami i kosmetycznymi elementami z zeszłych lat? Bez obaw, one również powrócą na czas omawianego święta wraz z minionymi rozróbami sezonowymi.

Dodatkowo, wart dodać, iż każdy gracz, który zaloguje się do Overwatcha w trakcie trwania jego rocznicy, otrzyma od producentów gry bonusowy, legendarny, rocznicowy loot box, w którym znajdziecie się niezwykle rzadki przedmiot. Warto też dodać, że jeśli fani elektronicznej rozrywki zdecydują się na zakup pakietu 50 loot boksów, to również dostaną w swoje ręce legendarny, rocznicowy loot box. W samych skrzyniach z kolei znajdą się prawdopodobnie przeróżne łupy z wcześniejszych sezonów.

Zakończenie imprezy przewidziane jest na 10 czerwca. Cieszycie się?

Autor: Bartosz Kęprowski
Ilustracja wprowadzenia: Blizzard Entertainment