Turniej LAN w CS:GO i FIFA w Krzeszowicach - Report My Team

Turniej LAN w CS:GO i FIFA w Krzeszowicach

Do Krzeszowic, już między 20 a 22 października tego roku, zawita 2 runda turnieju LAN z CS:GO.  Impreza organizowana jest przez SUPER GAME e-sport. Wszystko będzie się działo w miejscowej szkole podstawowej nr.1 imienia Adama Mickiewicza.

Pięcioosobowe drużyny CS:GO, jaki i indywidualni zawodnicy FIFA 18, będą walczyć o Mistrzostwo Polski Szkól w E-sporcie. Przewidziano również turnieje 1 vs 1.  Udział w rozgrywkach jest darmowy i otwarty dla wszystkich chętnych szkół i ogólnych drużyn.

Trzeba zaznaczyć, że na evencie odbędzie się także turniej NTT SYSTEM Quersus Puchar Polski w E-Sporcie. Przeznaczony będzie dla 16 drużyn standardowych, które wpłacą 250zł wpisowego. Taki sam limit obowiązuje również przy drużynach szkolnych, jednak ich zapisy są DARMOWE. Warto więc podpytać wychowawców o zgodę na turniej szkolny. Zapisy FIFA również są darmowe.

W przypadku szkół i standardowych drużyn, wymagane jest wypełnienie formularzu zgłoszeniowego.
Więcej informacji można znaleźć na oficjalnej stronie organizatorów,
SGesport2

 

Doroszek

Hej, jestem Doroszek. Interesuję się grami, modą alternatywną oraz od niedawna poważniej zajmuję się cosplayem. Czasem również bawię się modelingiem i rysuję. Po więcej, zapraszam Cie serdecznie na mój fanpage.