Virtus.Pro w Fortnite

CO SIĘ STAŁO Z VIRTUS.PRO?

Na tę chwilę Epic Games możee pochwalić się wysoką populacją graczy, która wynosi ponad 125 000 000 graczy! Do jednej z najbardziej popularnych gier na Świecie dołaczy wszystkim znana organizacja Virtus.Pro, która właśnie otwiera swoja dywizję w Fortnite.
 
Na ekranach będziemy mogli oglądać nowych zaawodników, takich jak Artur „7ssk7” Kyourshin i Jamal „Jamside” Saidayev. Wiemy już, że kontrakty między graczami a organizacja mają obowiązywać do końca 2019 roku.

Roman Dvoryankin – generalny manager Virtus.pro o otwarciu nowej dywizji wypowiedział się następująco:

„Już od dawna planowaliśmy i przygotowywaliśmy się na dołączenie składu Fortnite do naszej organizacji. Pokładamy ogromne nadzieje zarówno w samej tej dyscyplinie, jak i w zakontraktowanych przez nas graczach. Artur i Jamas osiągali świetne wyniki w rozmaitych turniejach regionu CIS jeszcze przed przybyciem do Virtus.pro. Co więcej, Jamal na swoim koncie posiada rekordową liczbę fragów we Wspólnocie Niepodległych Państw. Chłopcy są młodzi i spragnieni zwycięstw. Nadal rozważamy możliwość podpisania kontraktów z następnymi zawodnikami, a nasza decyzja będzie opierać się na tym, jak rozwinie się turniejowa scena gry.”

 

Dorota Palka

Hej, jestem Doroszek. Interesuję się grami, modą alternatywną oraz od niedawna poważniej zajmuję się cosplayem. Czasem również bawię się modelingiem i rysuję. Po więcej, zapraszam Cie serdecznie na mój fanpage.