Virtus.Pro w Fortnite

Virtus.Pro w Fortnite

19/07/2018 przez Dorota Palka

CO SIĘ STAŁO Z VIRTUS.PRO?

Na tę chwilę Epic Games możee pochwalić się wysoką populacją graczy, która wynosi ponad 125 000 000 graczy! Do jednej z najbardziej popularnych gier na Świecie dołaczy wszystkim znana organizacja Virtus.Pro, która właśnie otwiera swoja dywizję w Fortnite.
 
Na ekranach będziemy mogli oglądać nowych zaawodników, takich jak Artur „7ssk7” Kyourshin i Jamal „Jamside” Saidayev. Wiemy już, że kontrakty między graczami a organizacja mają obowiązywać do końca 2019 roku.

Roman Dvoryankin – generalny manager Virtus.pro o otwarciu nowej dywizji wypowiedział się następująco:

“Już od dawna planowaliśmy i przygotowywaliśmy się na dołączenie składu Fortnite do naszej organizacji. Pokładamy ogromne nadzieje zarówno w samej tej dyscyplinie, jak i w zakontraktowanych przez nas graczach. Artur i Jamas osiągali świetne wyniki w rozmaitych turniejach regionu CIS jeszcze przed przybyciem do Virtus.pro. Co więcej, Jamal na swoim koncie posiada rekordową liczbę fragów we Wspólnocie Niepodległych Państw. Chłopcy są młodzi i spragnieni zwycięstw. Nadal rozważamy możliwość podpisania kontraktów z następnymi zawodnikami, a nasza decyzja będzie opierać się na tym, jak rozwinie się turniejowa scena gry.”

 

Baner Netflix