Virtus.Pro pokonuje AGO Esports w ramach ESEA MDL Season 30 Europe.

Virtus.Pro pokonuje AGO Esports w ramach ESEA MDL Season 30 Europe.

23/01/2019 przez Sebastian Olczyk

Udany debiut nowego składu Virtus.Pro

Dzisiaj odbył się pierwszy oficjalny mecz nowego składu Virtus.Pro. W ramach ESEA MDL Season 30 Europe byliśmy świadkami derbów Polski między wspomnianym Virtus.Pro oraz AGO Esports. Z pojedynku zwycięsko wyszli Ci pierwsi. Po bardzo wyrównanym meczu zwyciężyli oni na mapie de_train 16:14.

Ekipa Snaxa rozpoczęła mecz po stronie atakującej. Już w pierwszej rundzie ace’m popisał się zawodnik AGO Esports, GruBy. Udaremnił on próbę ataku na bombsite zamknięty, popisując się pięcioma strzałami w głowę. Kolejna runda również wpadła na konto Jastrzębi. W 3. rundzie do głosu zaczęła dochodzić drużyna Virtus.Pro. Wygrali oni trzy rundy z rzędu i znów inicjatywę przejęła drużyna przeciwna. Do końca pierwszej połowy podopieczni kubena wygrali tylko 1 rundę i zakończyła się ona wynikiem 11:4 dla AGO.

W drugiej połowie to Virtusi wygrali rundę pistoletową, jednak w kolejnej dali się zaskoczyć i ta padła łupem drużyny GruBego, a na tablicy widniał wynik 12:5. Od tego momentu byali i spółka szli jak burza, przegrali jedną rundę przy stanie 11:12, lecz chwilę później doprowadzili do wyrównania i mieliśmy 13:13. Dwie kolejne rundy padły łupem Virtus.Pro i tylko jednej brakowało do końcowego triumfu w tym meczu. Jastrzębie próbowały jeszcze walczyć i wygrali rundę numer 29. W ostatniej jednak nie znaleźli sposobu i pomysłu na sforsowanie obrony Virtus.Pro i ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 16:14.

Źródło zdjęć: google grafika