Virtus.Pro zaproszone na Charleroi Esports 2019.

Virtus.Pro zaproszone na Charleroi Esports 2019.

14/01/2019 przez Sebastian Olczyk

Pierwszy test nowego składu Virtus.Pro na turnieju offline.

Chwilę przed świętami Bożego Narodzenia rosyjska organizacja Virtus.Pro ogłosiła zmiany w składzie. Były wielkie odejścia oraz wielkie powroty. Teraz nadszedł czas na pierwsze sprawdziany. Już jutro pierwszy mecz online w lidze ESEA przeciwko Team Vitality. Wiadomo też kiedy zobaczymy polski skład na turnieju offline, bowiem Virtus.Pro zostało trzecią zaproszoną drużyną na turniej Charleroi Esports 2019, który odbędzie się w kwietniu.

Pula nagród w turnieju, który odbędzie się w Belgii wynosi 100.000€. Na turnieju na pewno zobaczymy jeszcze dwie francuskie formacje. Będą to Team LDLC oraz Team Vitality. Jeszcze jedna drużyna otrzyma zaproszenie, natomiast stawkę uzupełnią dwie drużyny z europejskich kwalifikacji, jedna z amerykańskich oraz jedna z azjatyckich. Turniej zostanie rozegrany w dniach 12-14 kwietnia.

Przypomnijmy, w grudniu z zespołem pożegnali się Filip „neo” Kubski, Jarosław „paszaBiceps” Jarząbkowski, który planuje zostać pełnoetatowym streamerem oraz Piotr „morelz” Taterka. W ich miejsce wskoczyli powracający po rozłące z organizacją Janusz „Snax” Pogorzelski oraz Paweł „byali” Bieliński, a także pozyskany z AGO Esports Mateusz „TOAO” Zawistowski. Funkcję trenera pełni nadal Jakub „kuben” Gurczyński.

Źródło zdjęć: google grafika