Watch Dogs i The Stanley Parable za darmo przez cały tydzień!

Watch Dogs i The Stanley Parable za darmo przez cały tydzień!

20/03/2020 przez Dominika Madej

Watch Dogs i The Stanley Parable za darmo przez cały tydzień (od 16:00, 19 marca do 26 marca, do godziny 15:59).WATCH DOGS [KLIKNIJ ABY POBRAĆ]

Gra przygodowa, która powstała 27 maja 2014 roku, której historia toczy się w Chicago około 2013 roku. Fabuła opowiada o Aidenie Pearce, który włamał się do Centralnego Systemu Operacyjnego,  który kontroluje niemal każdy element technologii w mieście oraz zawiera informacje o wszystkich mieszkańcach metropolii. Siostrzenica Aidena została zamordowana, a ten chce wziąć odwet na zabójcach. Mechanika gry polega na korzystaniu z umiejętności hakowania i inwigilacji. Gracz może podsłuchiwać rozmowy telefoniczne i zakłócać pracę kamer, aby gromadzić informacje. Według producenta rozgrywka trwa 35-40 godzin.

THE STANLEY PARABLE [KLIKNIJ ABY POBRAĆ]

The Stanley Parable to narracyjna gra przygodowa w której gracz kieruje tytułowym Stanleyem, pracownikiem wielkiej korporacji, którego głównym celem jest wykonywanie zadań wyświetlanych na monitorze, jednak zadania przestają się wyświetlać zmuszony jest on do opuszczenia swojego biura i eksploracji budynku.

Źródła: Epic Games, Wikipedia