Watch Dogs: Legion – nowy zwiastun i kolejne informacje o grze!

Watch Dogs: Legion – nowy zwiastun i kolejne informacje o grze!

25/07/2020 przez Bartosz Kęprowski

Nowy zwiastun gry Watch Dogs: Legion zadebiutował w sieci tuż przed wysoce oczekiwanym wydarzeniem Xbox Games Showcase. Udostępniony materiał możecie podziwiać poniżej. Zwiastun przedstawia rewolucję, będącą wynikiem Brexitu, która dosłownie pochłonęła cały Londyn. Brzmi ciekawie?

Zwiastun kolejny raz przypomniał, iż fabuła gry skoncentruje się na organizacji DedSec, będącej podziemnym ruchu oporu. Stowarzyszenie zostanie omyłkowo powiązane z atakami terrorystycznymi, mającymi miejsce w Londynie. Materiał ukazał również spory arsenał zabójczych broni oraz dość niecodzienną funkcję. Mowa tutaj o rzeczywistości rozszerzonej, która umożliwi graczom rekonstrukcję przeszłości, a co za tym idzie, odkrycie prawdy o przeprowadzonych atakach terrorystycznych. W zwiastunie nie zabrakło też przeróżnych aktywności pobocznych. Pokazano między innymi street art czy uliczne bójki na pięści. 

Watch Dogs: Legion zadebiutuje na sklepowych półkach już 29 października. Gra dostępna będzie na komputerach osobistych oraz PlayStation 4 i Xbox One. Warto dodać, że Watch Dogs: Legion pojawi się również na konsolach nowej generacji. Tutaj niestety nie zdradzono jeszcze dokładnej daty premiery.

Autor: Bartosz Kęprowski
Źródło ilustracji wprowadzenia: Ubisoft