Wesprzyj akcje charytatywne dzięki Mistrzowskiej Ashe!

Wesprzyj akcje charytatywne dzięki Mistrzowskiej Ashe!

19/09/2017 przez Roksana Sładkowska

Podczas Mistrzostw 2016 mogliśmy dzięki zakupie Mistrzowskiego Zeda oraz Totemu Mistrzostw zasilić pulę nagród. W patchu 7.18 zapowiedziano udostępnienie nowej skórki stworzonej specjalnie z powodu tego wielkiego wydarzenia, tym razem dla Ashe. Część zysku z jej sprzedaży trafi na organizacje charytatywne zajmujące się konkretnymi sprawami, które zostały wybrane przez graczy.

Wybrane zostały trzy akcje charytatywne. Pierwsza z nich to BasicNeeds, która zajmuje się pomocą dla osób dotkniętych zaburzeniami psychicznymi, aby mogły samodzielnie żyć oraz uczestniczyć w życiu społecznym. Learning Equality umożliwia edukację w społeczeństwach, gdzie niemożliwy jest dostęp do Internetu. Dzięki platformie Kolibri, uczniowie będą mogli doświadczyć pracy w multimedialnym świecie. The Raspberry Pi Foundation zajmuje się produkcją tanich komputerów, które mogą być wykorzystane do celów edukacyjnych oraz rozrywkowych.

1502760a-b371-408b-848e-b1bfdde7de5e

Dodatkowym pretekstem aby kupić nową, Mistrzowską skórkę jest fakt, że możemy również komuś pomóc. 25% zysku z jej sprzedaży zasili pulę nagród Mistrzostw 2017 a kolejne 25% zostanie przekazane właśnie na wybrane cele charytatywne. Później odbędzie się głosowanie, której akcji najbardziej chcielibyście pomóc. Jednak mamy pewność, że każdy cel zostanie doceniony, ponieważ pomiędzy dwie pozostałe akcje zysk będzie podzielony po równo.

To nowy pomysł Riot, który wychodzi naprzeciw problemom, które są tak powszechne w dzisiejszym świecie. Dodatkowo możemy zauważyć, że cenią sobie honorowych graczy, ponieważ  im wyższy Twój poziom honoru, tym większą wartość ma Twój głos w późniejszym głosowaniu!