Wyniki wczorajszych rozgrywek EU LCS, Kikis wraca do gry!

Wyniki wczorajszych rozgrywek EU LCS, Kikis wraca do gry!

28/07/2018 przez Roksana Sładkowska

Za nami kolejny dzień rozgrywek EU LCS. Ten przyniósł nam parę rozstrzygnięć kolejnych spotkań oraz powrót MateuszaKikisaSzkudlarka do gry, który tym razem będzie reprezentować barwy Teamu Vitality.

 Misfits Gaming 1:0 Unicorns of Love

Jednorożce niestety nie zdołały zaskoczyć Misfits i pierwsze wczorajsze spotkanie zakończyło się wygraną dla ekipy ChresaSencux’aLaursena.

H2K 0:1 ROCCAT

Kolejny mecz kończy się dla H2K niezbyt dobrze. Na chwilę obecną zespół Michaela „Veterana” Archera nadal zostaje jedyną drużyną bez zwycięstwa.

Team Vitality 1:0  Giants Gaming

Ta rozgrywka była pierwszą grą Kikisa po rocznej przerwie, tym razem jako jungler. Ostatnimi czasy to właśnie grupa Vitality prezentowała się lepiej i tak też było i tym razem, ponieważ ostatecznie spotkanie skończyło się porażką dla Giants.

G2 Esports 1:0 Splyce

G2 po wielu zwycięstwach w początkowych meczach EU LCS pozwoliło sobie na parę porażek. Jednak nie mogło to trwać dłużej. Wspólnymi siłami udało im się pokonać Splyce podczas przedostatniego już spotkania i zapewnić sobie już ósme zwycięstwo.

 Fnatic 1:0 FC Schalke 04

Ostatnia wczorajsza rozgrywka to spotkanie dwóch dobrze prezentujących się ostatnio drużyn, dlatego wynik tego spotkania stał pod znakiem zapytania. Jednak Fnatic wraz ze swoim szkoleniowcem Dylanem Falco dotrwali do końca i zapewnili sobie kolejną wygraną, kontynuując swoje pasmo zwycięstw w tej edycji EU LCS.

eulcs_logo