Pierwsze słuchawki gamingowe w ofercie Xtrfy

03/07/2017 przez

Szwedzki producent sprzętu dla graczy, Xtrfy, wprowadza do swojej oferty nowy produkt. Słuchawki H1 stworzone zostały we współpracy z zawodnikami Ninjas in Pyjamas, czyli organizacji, do której należy marka Xtrfy. Urządzenie wyposażone jest w 60-milimetrowe neodymowe przetworniki, odczepiany mikrofon, pilot kontrolujący głośność zestawu oraz wygodne nauszniki pokryte pianką i skórą.

Do tej pory w ofercie Xtrfy znajdowały się jedynie klawiatury, myszki, podkładki i dodatkowe akcesoria dla graczy. Podobnie jak w przypadku innych produktów, słuchawki H1 powstawały z udziałem e-sportowców, w tym z ambasadorem marki, Patrikiem „f0restem” Linbergiem. Jak twierdzi producent, urządzenie stawia na wysoką jakość. Pałąk słuchawek został wykonany z aluminium, zaś obszerne, zamknięte nauszniki wypełnione zostały tzw. memory foam.

4183

Na plecionym kablu o długości 1,2 metra (z możliwością przedłużenia o kolejne dwa metry) umieszczono pilot z wyłącznikiem mikrofonu oraz regulacją głośności zarówno odtwarzanego, jak i nagrywanego głosu. Sam mikrofon można w każdym momencie odłączyć. Cała konstrukcja waży około 380 gramów.

Specyfikację techniczną słuchawek Xtrfy H1 można znaleźć na oficjalnej stronie producenta. Urządzenie trafi do sprzedaży na jesieni tego roku, jednak nieznana jest jeszcze sugerowana cena detaliczna.