Ryucon 2018 – Zapowiedź + KONKURS!

Ryucon 2018 – Zapowiedź + KONKURS!

10/07/2018 przez Dorota Palka
CZYM JEST RYUCON?

Jest to festiwal zrzeszający fanów kultury japońskiej, mangi i anime, organizowany przez Fun Cube. Co roku, konwent opiera się na innej tematyce. Tegoroczną konwencją są superbohaterowie.
Festiwal, jak zwykle odbędzie się w Krakowie w Zespole Szkół Ogólnokształcących Integracyjnych nr. 7 na ulicy Czarnogórskiej 14 w dniach 17 -19 sierpnia 2018 r.

Bilety można nabyć już przez internet w Nagato System,  oraz w dniu konwentu na miejscu wydarzenia.

JAKIE ATRAKCJE NA NAS CZEKAJĄ?

Festiwal to nie tylko dobra okazja aby poznać innych fascynatów , którzy podzielą nasze zianteresowania ale, także miejsce, w którym można wziąć udział w wielu panelach tematycznych, prelekcjach czy konkursach.  Znamy już pare atrakcji, które czekają nas podczas konwentu.

Od sal panelowo-konkursowych i tematycznych przewiniemy się aż po console room. Podczas konwentu będziemy mogli skorzystać z DDR’a (Dance Dance Revolution) i pokazać swoje umiejętności taneczne, z Glow Ultra Star’a, gdzie rzucimy wyzwanie wokalne innym uczestnikom konwentu, a nawet wszystkim znane gry japońskie takie jak Mah jong  czy Shogi.
Jak co roku nie może zabraknąć takich atrakcji jak wystawcy, konkurs cosplay, przeróżne pokazy, czy atrakcje bezpośrednio związane z konwencją. Organizatorzy zapeewniają, że dodatkowo będziemy mogli liczyć na jakiś Rock band, czego nie mozemy się już doczekać.

Wszystkie informacje na temat programu będą dostępne wkrótce na stronie internetowej Ryuconu oraz na facebookowym wydarzeniu.

ryucon2

 

!KONKURS!

FUN Cube zorganizował facebookowy konkurs dla prawdziwych superbohaterów! Do wygrania są 3 bilety trzydniowe. Wystarczy, że założycie swój strój superbohatera (nie musi to być profesjonalny kostium!), zrobicie sobie zdjęcie i dodacie je w komentarzu, a następnie opiszecie jakie macie supermoce. Zgłoszenia trwają do 15 lipca 2018r.

-> LINK DO KONKURSU<-

Baner Netflix