Zapowiedź konwentu Aicon 2019

Zapowiedź konwentu Aicon 2019

12/01/2019 przez Dorota Palka

Serdecznie zapraszamy Was na najcieplejszą imprezę tej zimy! Oto pierwszy konwent walentynkowy, odbywający się na Śląsku – Aicon 2019!
Impreza organizowana jest przez twórców Tsuru Japan Festival.

Impreza odbędzie się 16-17 lutego w Rybniku.

Czego możemy się spodziewać na konwencie?


Na Aiconie czekać na Was będzie gorąca, walentynkowa atmosfera, słodko okraszona romantycznym wystrojem. Niech porwie Was czar miłosnego klimatu! Szykujemy dla Was ogrom atrakcji, które będziecie mogli przeżyć wspólnie ze swoją ukochaną osobą, a może i poznacie kogoś nowego i wyjątkowego? 🙂

A ponieważ to Wy jesteście wyjątkowi dla nas, rozpoczniemy konwent od czegoś niezwykle przyjemnego – na naszym konwencie każdy z Was otrzyma słodki, walentynkowy upominek! Jeśli wciąż Wam mało, zapraszamy Was do herbaciarni, gdzie z pewnością zjecie przepyszne sushi, wspólnie wypijecie Bubble Tea, czy też zjecie słodkie, lodowe desery prosto z Japonii – Kakigōri.
Nie zabraknie również paneli, prelekcji oraz konkursów, przygotowanych przez naszych wspaniałych gości! Nie zapomnijcie o wspólnym karaoke oraz DDR, jaki rywalizowaniu we wszelkich turniejach konsolowych.
To wszystko, jak i masa innych, niezwykłych atrakcji będzie czekało na Was już podczas Aiconu 2019! Dlatego nie zastanawiajcie się i wpadajcie na najgorętszą imprezę roku!

Bilety

Ceny biletów:
Tu kupisz BILET ONLINE: NAGATO SYSTEM
Do końca grudnia 40zł
Styczeń 45zł
Luty 50 zł

Na miejscu:
2 dni – 50 zł
Sobota – 40 zł
Niedziela – 20 zł

Po więcej zapraszamy na AICON 2019 oraz na naszą stronę: aicon.com.pl
DO zobaczenia na konwencie!