Zgarnij za darmo świetną grę taktyczną – Company of Heroes 2

Zgarnij za darmo świetną grę taktyczną – Company of Heroes 2

15/12/2017 przez Bartosz Kęprowski

Należycie do fanów gier taktycznych w czasie rzeczywistym? Kryjąc się pośród okopów, kiedy to nad głową świszczą Wam kule, czujecie przypływ pozytywnej adrenaliny? To mam dla Was produkt, wręcz idealnie skrojony do zaspokojenia Waszych potrzeb. I to całkowicie za darmo. Otóż w nowej ofercie Humble Bundle możecie zdobyć klucz steam gwarantujący dodanie do Waszej biblioteczki gry Company of Heroes 2. Warto tutaj dodać, że na platformie Valve produkcja kosztuje 71,99 zł. Promocja potrwa jeszcze ponad 24 godziny. Na co więc czekacie! Ofertę znajdziecie pod poniższym linkiem – klik!

Aby zdobyć wspomniany tytuł, należy zalogować się (albo założyć, jeśli go jeszcze nie posiadacie) do swojego konta w platformie Humble Bundle. Prościzna, czyż nie? Następnie łączycie je ze swoim kontem steam i dodajecie Company of Heroes 2 do Waszej biblioteczki. Prezent na święta, jak znalazł.

Company of Heroes 2 oferuje bogatą kampanię dla pojedynczego gracza, gdzie twórcy szczegółowo przedstawiają rządzące produkcją zasady. Zdobytą następnie wiedzę zwolennicy rozgrywki wieloosobowej mogą wykorzystać podczas potyczek w sieci. Wówczas gracze uzyskują dostęp do dwóch armii działających na froncie wschodnim. Są nimi Armia Czerwona (SOV) i Wehrmacht Ostheer (GER). Wcielcie się zatem w radzieckiego dowódcę Armii Czerwonej, a co za tym idzie, toczcie wymagające, acz satysfakcjonujące batalie, których celem będzie wyzwolenie Mateczki Rosji spod rąk brutalnego najeźdźcy! Uważajcie na trudne warunki pogodowe i skierujcie się wprost do Berlina.