Zmiany w Izako Boars.

Zmiany w Izako Boars.

30/12/2018 przez Sebastian Olczyk

RETO i xype opuszczają szeregi „Dzików”.

Raczej nikt przed rozpoczęciem nowego roku nie spodziewał się zmian w polskich drużynach CS:GO. Na przekór wszystkim, jednak drużyna Piotra „Izaka” Skowyrskiego pożegnała się z dwoma swoimi zawodnikami. Graczami, którzy opuszczą szeregi „Dzików” są Dawid „xype” Lach oraz Michał „RETO” Silski. Nie znamy niestety powodów, które spowodowały te zmiany.

O ile można było się spodziewać, że Dawid „xype” Lach opuści drużynę, gdy w ostatnich meczach, jego miejsce w podstawowym składzie zajmował Bartosz „Hyper” Wolny (aktualny trener drużyny Izako Boars), o tyle bardzo zaskakująca jest decyzja dotycząca Michała „RETO” Silskiego. Nie wiadomo na razie kto uzupełni luki w ekipie Izaka.

Największymi osiągnięciami tej dwójki podczas pobytu w drużynie z pewnością był półfinał ostatniej edycji ESL Mistrzostw Polski, zwycięstwo w Polbit Arena Tournament 2018, a także wygrana w Gametoon Challenge.

Przypomnijmy, Dawid „xype” Lach bronił barw Izako Boars od października 2017 roku, natomiast Michał „RETO” Silski od lipca bieżącego roku.

Źródło zdjęć: google grafika